Anne Facebook’ta Eğlencede İkiz Çocuklar 10’uncu Kattan Düşerek Öldü

Anne Facebook’ta Eğlencede İkiz Çocuklar 10’uncu Kattan Düşerek Öldü

  • Romanya’nın Ploiești kentinde önceki akşam yaşanan trajedi herkesi şok etti. Bir apartmanda meydana gelen feci olayda anne, Facebook’ta canlı müzik yayınına takıldığı saatlerde diğer odadaki 2 yaşlarındaki ikizler 10’uncu kattan düşerek hayatını kaybetti.

Romanya’nın  Ploiești şehrinin en yoğun olduğu Republicii Bulvarı’nda meydana gelen olaya şahit olan görgü tanıkları, ikizlerin düşüşünü görünce hemen 112’yi aradıkları belirtildi.

Çocukların düştüklerinde olay yerine gelen ilk yardım ekiplerinin ilk müdaheleyi yaptıkları, o sırada çocukların bilincinin kapalı oldukları açıklandı. Daha sonra ambulansta götürülürken hayatlarını kaybettikleri vurgulandı.

Dışarıda bu korkunç olay yaşanırken çocukların annesinin 5 yaşındaki üçüncü çocuğuyla diğer odada iki sanal arkadaşıyla Facebook’ta canlı müzik yayınında eğlendiği ortaya çıktı.

Annenin canlı yayın eğlencesini polis kesti!

Observatorul Prahovean’inin yerel polis kaynaklarına dayandırdıkları habere göre ikizlerin aşağıya düştükleri ve son nefeslerini verdikleri anlarda annenin Facebook‘taki canlı müzik yayını devam ediyordu.

Düşen çocukların yardımına gelen ambulansların siren sesleri ve polisin olayı haber vermek için apartmana geldiği sırada kapıyı vurduğu sesler de canlı yayına yansıyor.

Olayı duyan annenin sinir krizleri geçirdiği ve tedavi altına alındığı açıklandı.

Çocukların babasının ise o saatlerde işte olduğu açıklandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: