ETSO Üyelerine İndirimli Elektrik Satışı

ETSO Üyelerine İndirimli Elektrik Satışı


Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ile Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (TREPAŞ) arasında ETSO üyelerine İndirimle Elektrik Satışına Yönelik Protokol imzaladı.
ETSO ile TREPAŞ arasında karşılıklı işbirliği ile ETSO üyelerine indirimli elektrik satışı yapılmak suretiyle avantaj sağlanması amacı ile imzalanan protokol çerçevesinde TREPAŞ, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Serbest Tüketici kapsamındaki üyelerine EPDK’nın Ulusal Tarife Tablosundaki aktif birim fiyatlar üzerinden ticarethane tüketici grubu içim 7% indirimle ya da 12 ay boyunca 55 kr/kWh sabit fiyatla elektrik satışı yapacaktır. Sanayi ve Yüksek Tüketimli tüketici grubu için ise üyelere ait abonelikler özelinde ayrıca fiyat çalışması yapılacak ve üyelere sunulacaktır.
İndirimden yararlanmak isteyen ETSO üyeleri Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Oda Kayıt Belgesi ile 31.12.2020 tarihine kadar TREPAŞ’a başvurmaları gerekmektedir.
Konu ile ilgili detaylı bilgi için Edirne Ticaret ve Sanayi Odası 0284 225 1014-129 veya TREPAŞ 0284 236 33 00 telefon numaralarından ile irtibata geçilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: