Koronavirüs krizine samiardagida.com mücadelesi

Koronavirüs krizine samiardagida.com mücadelesi

 

  • Sami Arda Ticaret koronavirüs salgını sonrası perakendeci ve tüketicinin gıda ihtiyaçlarını https://www.samiardagida.com/ adresinden karşılayarak mücadele ediyor.

Koronavirüs salgını üreticiyi, toptancıyı, perakendeciyi ve tüketiciyi birlikte etkiledi.

Edirne’nin genç başarılı iş adamlarından Sami Arda, “Sami Arda Ticaret” olarak salgın sonrası çoğu iş yerinin kapanması veya kısıtlı hizmet vermesi ile evinden çıkamayan tüketicinin de mağdur olması üzerine https://www.samiardagida.com/ e-ticaret sitesi kurduklarını söyledi.

e-ticaret sektörünün ciddi anlamda bir ivme ile büyüdüğüne dikkat çeken Sami Arda, “Gıda sektöründe ki sıkıntı ülkemizde olduğu gibi Edirne’de de kriz yarattı. Kapanan veya sınırlı saatlerde açılan iş yerleri ile evlerinden çıkamayan insanların mağduriyetlerini önlem için e-ticaret sitemizi kurduk, kargo şirketleri anlaştık. Bu sayede üreticiden temin ettiğimiz gıda ürünlerini en seri şekilde gerek perakendeciye gerek se tüketiciye ulaştırmayı başardık. Bu sayede yanımızda çalışan elemanlarda işsiz kalmadı, ihtiyaç sahipleri de mağdur olmadı.

Bu dijitalleşme sürecinde perakendeci esnafımızın sitemiz inceleyip fiyatlarımızı karşılaştırdıktan sonra bizlere daha fazla rağbet gösterdiği dikkatimizi çekti. Dolayısı ile İnternet satışımızla temasın azalmasına, virüsün yayılmasının önlenmesine de katkı sağlamış olduk.” şeklinde konuştu.

Sitelerine olan talep yoğunluğunun her geçen gün arttığını, ileride bunu karşılayabilmek için depo merkezlerinde ve dağıtım ağına istihdam edilmek üzere tam ve yarı zamanlı çalışacak yeni personeller dahi alabileceklerini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: