MHP Edirne Merkez İlçe Başkanı Tokluoğlu “Birlik Beraberlik” kahvaltısında, “Atatürk, Ülkücü Şehitler ile bütün Şehitler”i andı

MHP Edirne Merkez İlçe Başkanı Tokluoğlu “Birlik Beraberlik” kahvaltısında,

“Atatürk, Ülkücü Şehitler ile bütün Şehitler”i andı

  • Milliyetçi Hareket Partisi Edirne Merkez İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen birlik beraberlik kahvaltısında, 12 Eylül 1980 darbesinde idam edilen ülkücü şehitler dualarla anıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Edirne Merkez İlçe Teşkilatı tarafından Karaaç yolu üzerinde bulunan bir kır bahçesinde kahvaltılı toplantı düzenlendi.

Toplantıya MHP Merkez İlçe Başkanı Emre Tokluoğlu ve partililerin yanı sıra Edirne Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bilgin Özbaş, Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Arabacı, AK Parti Edirne Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Rasim Özgün, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Önder Özcan, Edirne Tarih Turizm ve Kültür Dernek Başkanı Sami Gültekin, önceki dönem MHP Edirne Beleye Başkan Adayı Recep Kozan AK Parti üyeleri, mahalle ve köy muhtarları, sendikalar ve STK temsilcileri katıldı.

Tokluoğlu yaptığı konuşmada, “Birlik ve beraberliğimizin pekiştiği toplantımızda hep beraber bulunmaktayız.12 Eylül 1980 Darbesi’nin seneyi devriyesine denk getirmek münasebetiyle 9 kaybımız olan şeref nişanemiz ülkücü şehitlerimizi hayır dualarıyla yâd ediyorum, Allah hepsinden razı olsun, mekânları cennet olsun. 12 Eylül 1980 Darbesi’nde kaybettiğimiz ülkücü şehitlerimize dualarla âmin diyelim. Ne mutlu Türküm diyene” dedi.

Nuri Böcekbakan tarafından Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitler için dua okundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: