Saadet Partisi, “Aday Temayül Toplantısı” yaptı

Saadet Partisi, “Aday Temayül Toplantısı” yaptı

Saadet Partisi, “Aday Temayül Toplantısı” yaptı

Saadet Partisi, “Aday Temayül Toplantısı” yaptı

►Bir taraftan Aday Adayları tespit çalışmalarını sürdüren Saadet Partisi, diğer taraftan da geçtiğimiz Pazar günü “Aday Temayül Toplantısı” gerçekleştirdi.

► İl ve İlçelerin Yönetim Kurulu Üyeleri ile Aday Adaylarının katıldığı toplantıya Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Üsküdar eski Belediye Başkanı Yılmaz Bayat ile GİK Üyesi Aslan Ateş katıldılar.

Toplantının açış konuşmasını yapan İl Başkanı Ali Demirkıran;  “Yaşanabilir şehirler, beldeler kurmak için yola çıkıyoruz. Bu seçimler “Böyle gelmiş böyle gitmez” diyen, “Çare Var” diyen Saadet Partisinin zaferi ile sonuçlanacaktır. Şapkamı koysam kazanırım diyenler de, arkamızda hükümet var diyenlerde aslında kendine güvenmediklerini ikrar ediyorlar. Desene sende bir cevher yok.” açıklamasında bulundu.

Seçimlere 3 aylık bir zaman kaldığını hatırlatan Ali Demirkıran; “Bu kıymetli zaman diliminde gece gündüz çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Toplumumuzun her kesimine ulaşarak efsane ‘Milli Görüş’ Belediyeciliğini anlatacağız. Bunun için en önemli sermayemiz ‘zaman’dır. Milli Görüş mensubu demek, her işini ‘ihsan’ mertebesinde yapmak demektir.  Bu çalışmalarda en çok dikkat edilecek olan hususlardan biri ise halkla ilişkilerde ‘temel kurallarımızı’ en iyi bir şekilde uygulamaktır” şeklinde konuştu.

Lalapaşa’dan Enez’ e Keşan’dan Uzunköprü’ye tüm İlçe ve Beldelerde aday çalışmalarını tamamlamak üzere olduklarını da söyleyen Demirkıran, 31 Mart yerel seçimlerine tüm il, ilçe ve beldelerde gireceklerini de sözlerine ekledi. Ali Demirkıran’ın açış konuşmasından sonra Birim Başkanları, son bir aylık çalışmaları ile ilgili bilgi sundular.

Daha sonra kürsüye gelen Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Bayat, “ belediye başkanı halkın belediyedeki işlerinin takibi için seçilen kişidir.  Biz iş başına geldiğimiz zaman “Garson Devlet” anlayışının en güzel örneklerini verdik,  diyerek başladığı konuşmasına şöyle devam etti; “Yapmamız gerekeni son noktasına kadar yapma gayreti içinde olacağız. Biz Adaleti tesis etmek için çalışıyoruz. Herkesin hakkını aldığı bir sistemin kurulması için çalışıyoruz. Gayemiz insanların Dünya ve Ahret saadetine kavuşmalarıdır. Tüm insanların insanca yaşamalarına vesile olmaktır” dedi.

Programın son konuşmasını ise GİK Üyesi Aslan Ateş, “biz sadece bu seçimler için değil, gelecek nesiller için çalışıyoruz. Belediye Başkanı halkı yönetmek için değil halka hizmet için seçilir. Bu da Belediye’nin imkânlarını halk için kullandırmakla olur. Saadet Partisi’nin tüm adayları bu gaye ile yola çıkıyor” vurgusunu yaptı.

Aday temayül çalışmasında,  Edirne Merkez Belediye Başkanı için ve tüm ilçeler için tüm yönetim kurulu üyelerinin 3 aday adayı ismi sıralaması istendi. Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Bayat, Teşkilat mensuplarının hepsinin görüş ve önerisinin alındığı bu çalışma sonuçlarının Genel Merkezde değerlendirileceğini söyledi. Adayların Ocak ayının ilk haftasında Genel Merkezde mülakata davet edileceğini ifade eden Bayat, seçimlerin ülkemize hayırlar getirmesini temenni etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: