Step Dizayn’ın Edirne Tekstil fabrikası çalışanları “Yaza Elveda, Kışa Merhaba Sonbahar etkinliği”n de doyasıya eğlendi

Step Dizayn’ın Edirne Tekstil fabrikası çalışanları “Yaza Elveda, Kışa Merhaba Sonbahar etkinliği”n de doyasıya eğlendi

Step Dizayn’ın Edirne Tekstil fabrikası çalışanları Müdür Mehmet Eroğlu tarafından fabrika bahçesinde düzenlenen “Yaza Elveda, Kışa Merhaba Sonbahar etkinliği”nde doyasıya eğlendiler.

Eroğlu, fabrika personelini çalışan olarak değil ailesinin bir ferdi olarak kabul ettiğini belirtirken bu tür motivasyon etkinliklerinin sık sık tekrarlanacağını belirtti.

Üretim Müdürü Sevgi Bozkurt yaz sezonunda çok iyi performans göstererek özveri ile çalışan arkadaşlara sahip olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

Yemeğe katılan Step Dizayn üst kuruluşu Cemsel A. Ş. İdare kadrosundan Erdoğan bey Edirne’de ki fabrika çalışanların ihracata, dolayısı ile ülke ekonomisine büyük katkısı olduğuna dikkat çekerek kendilerine teşekkür etti.

Fabrika çalışanlarından Kemalcan Uzun ise, “İnsanlar burada evine, çocuğuna ekmek götürüyor. O yüzden biz bu işletmeyi kuranlara teşekkür ediyoruz böyle bir imkan sağladıkları için. Konfeksiyonda yani sezonluk ürünler üzerine çalışıyoruz” diye konuştu.

İnsan Kaynakları Şefi Salim İcik More & More gibi bir çok ünlü Avrupa markasına tekstil ürünleri imalatı yaptıklarına dikkat çekerken personelleri sayesinde teslimatlarına zamanında yapılmasından memnun olduğunu söyledi. Fabrika personeli ile birlikte eğlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: