TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ ÇOCUK ONKOLOJİSİ YARARINA YAPILAN KERMESE YOĞUN İLGİ 

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ ÇOCUK ONKOLOJİSİ YARARINA YAPILAN KERMESE YOĞUN İLGİ

Safir Koleji Edirne Kampüsü,Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Onkolojisi bölümü yararına düzenlediği kermese ilgi yoğundu.
Kermes açılışına,Trakya Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Erhan TABAKOĞLU, Trakya Üniversitesi Genel Sekreteri Sayın Prof. Dr. Cevdet KILIÇ,Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Dr. Önder ARPACI, Edirne Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Sayın Faruk ÇİFTÇi ve birçok okul müdürü yanı sıra Safir Koleji velileri katıldı.

Açılışta konuşan, Trakya Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Erhan TABAKOĞLU ve Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Dr. Önder ARPACI, bu anlamlı organizasyonu düzenleyen Safir Koleji Kampüs Müdürü Bahattin EREL ve ekibine teşekkür ederken, Safir Kolejinin bu tür anlamlı ve etkili çalışmalarına daha önce katıldıklarını ve kendilerini her zaman desteklediklerini ifade ettiler.

Kampüs Müdürü EREL, Safir Koleji Kampüsünde kurulan kermesin 22 Şubat Cuma gününe kadar devam edeceği ve kermese tüm Edirne halkını beklediklerini ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: