Türk Ocakları Edirne Şubesi Gençlik Kolları Yeni Dönemin Etkinliklerine Başladı!

6 Ekim cumartesi akşamı gerçekleşen etkinlikte Türk Ocakları Edirne Şubesi Gençlik kolları sorumlusu Semih Rıdvan Cabalar, Mehmet Niyazi Özdemir’in Türk Tarih Felsefesi kitabını değerlendirdi.

 

Geçtiğimiz Mart ayında kaybettiğimiz Mehmet Niyazi Özdemir’in hayatı ve çalışmalarından bahsedilen etkinlikte, Türk Tarih Felsefesi kitabının tanıtımı yapıldı.  Sunumu yapan Semih Rıdvan Cabalar, Türk Tarih Felsefesinin nasıl oluştuğunu merhum Mehmet Niyazi Özdemir’in çalışmasından örnekler vererek aktardı.

Etkinlik sonunda Türk Ocakları Edirne Şubesi Gençlik Kollarının etkinlikleri hakkında bilgi veren Gençlik Kolları Başkan Vekili Furkan Vatansever, Edirne’de Türk Milliyetçiliğine katkı sağlamak için bu yıl da çok çalışacaklarını, kitap okuma etkinliklerinin, ocak sohbetlerinin devam edeceğini, aynı zamanda ikinci dönem itibariyle de bir yazı atölyesi düzenleneceği ifade etti.

Furkan Vatansever, yapacakları sosyal faaliyetler ile de Edirne’de Türk milliyetçilerine ulaşacaklarını dile getirirken, tüm üniversite öğrencilerini ve genç Türk milliyetçilerini Türk Ocaklarının çalışmalarına katılmaya davet etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: