ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN ‘GİRİŞİMCİLİK ATÖLYESİ’ PROJESİ

Ülkü Ocakları’ndan ‘Girişimcilik Atölyesi’ Projesi

  • Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım sosyal medya hesabından proje ile ilgili paylaşımda bulunarak Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen Girişimcilik Atölyesi’nin başladığını duyurdu.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından başlatılan ‘Girişimcilik Atölyesi’ projesi yarışması için başvurular 2 Mart tarihinde başlamıştı. Sınırlı sayıda katılımcının başvurabileceği yarışma için yoğun ilgi oluşurken başvurular 7 Mart tarihinde sonlandırılmıştı.

“LİDER ÜLKE TÜRKİYE VİZYONU”

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım ‘Girişimcilik Projesi’nin açılış gününde pandemi kuralları sebebiyle katılımcılarla Zoom üzerinden bir araya geldi. Yıldırım Zoom toplantısının ardından sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak projenin başladığını duyurdu. Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, “Ülkü Ocakları tarafından başlatılan ‘Girişimcilik Atölyesi’ projesinin açılış konuşmasında girişimciliğin, Türk gençliği için büyük önem taşıdığını belirttik. Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendi’nin ortaya koyduğu ‘Lider Ülke Türkiye’ vizyonu ile 21’nci yüzyıl, Türk asrı olacaktır” ifadelerinde bulundu.

“GÜÇLÜ TÜRKİYE VİZYONU ESERİ ‘GİRİŞİMCİLİK ATÖLYESİ’”

Ülkü Ocakları tarafından hazırlanan ‘Girişimcilik Atölyesi’ projesi yoğun bir ilgiyle karşılanmış ve yarışma başvuruları 2 Mart tarihinde başlamıştı. Sınırlı sayıda katılımcıyı kabul edebilecek olan program başvuruları 7 Mart tarihinde sonlanmıştı. Bugün açılışının gerçekleştiği ve pandemi kuralları sebebiyle Zoom üzerinden gerçekleştirilen ‘Girişimcilik Atölyesi’nin açılışının duyurusunu Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım yaptı. Oldukça efektif, kişisel gelişim ve vizyon katabilecek yarışmada ekipler, projelerini, eğitim, çevre, enerji, su tasarrufu, yapay zeka ve tarım alanlarında oluşturup 9 Nisan’a kadar teslim edebilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: