Zakir Tezcan MHP Edirne İl Başkanı atandı

Zakir Tercan MHP Edirne İl Başkanı atandı

MHP Genel Merkezince Edirne İl Başkanı olarak atanan Zakir Tercan açıklamasında, “Ömrümüzü vermiş olduğumuz davamıza hizmet etmek bizler için bir ibadettir… Kim ne derse desin, kim ne söylerse söylesin, kim ne konuşursa konuşsun, kim ne düşünürse düşünsün… Biz bu davanın hep külfetine ve çilesine talip olduk.

Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul MHP Milletvekili Sayın Prof. Dr. Semih Yalçın’ın teklifleri ile Bilge Lider Değerli Büyüğümüz Dr. Devlet Bahçeli’nin olurları ile MHP Edirne İl Başkanlığına atanmış bulunmaktayım…

Başta Saygı Değer Genel Başkanıma, Sayın Genel Başkan Yardımcılarıma, Sayın Milletvekillerime, Sayın Merkez Yönetim Kurul Ürerime, Sayın Merkez Disiplin Kurul Üyelerime… Sosyal Medya sahiplerine, sosyal medyada şahsım ile ilgili yapmış oldukları destekleyici paylaşımlarına, özelden kutlama mesajı gönderenlere, bizzat telefonla arayıp kutlayanlara, kutlama mesajı gönderenlere çok teşekkür ediyorum. Allah herkesten razı olsun, çok teşekkür ediyor, hürmetlerimi sunuyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: