CHP’nin adayı Ciravoğlu Kalp Krizi Geçirdi

0

Eczacı Şükrü Ciravoğlu

Eczacı Şükrü Ciravoğlu
  • CHP Edirne Belediye Başkan adayı Şükrü Ciravoğlu Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Belediye Başkan Adayı Şükrü Ciravoğlu kalp krizi geçirdi. Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Ciravoğlu’nun kalp damarlarında tıkanıklık olduğu öğrenildi.

CHP’de yapılan eğilim yoklaması sonucu en çok oyu alarak birinci çıkan ve henüz parti meclisi tarafından ataması yapılmayan Şükrü Ciravoğlu  saat 14.00 sıralarında kalp krizi geçirdi. Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Ciravoğlu’nun yapılan muayenesinde bir kalp damarının tıkalı olduğu tespit edildi.  Acil olarak anjiyo yapılan Ciravoğlu’nun kapalı damarı açılarak stent takıldı ve yoğun bakım servisine alındı.  Yetkililer, CHP adayı Ciravoğlu’nun bir gün yoğun bakımda kaldıktan sonra normal servise alınacağını söyledi.

BALKANLI’DAN CİRAVOĞLU’NUN SAĞLIK DURUMU HAKKINDA AÇIKLAMA

CHP Edirne Merkez İlçe Başkanı Yücel Balkanlı Edirne Belediye Başkan Adayı Şükrü Ciravoğlu’nun sağlık durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Balkanlı yaptığı açıklamada, “Sayın Şükrü Ciravoğlu öğle saatlerinde tansiyon düşüklüğü şikayetiyle Sultan  1.Murat Devlet Hastanesi’ne gitmiş ve yapılan kontrol sonucunda anjiyosu yapılarak, stent takılmıştır. Sağlık durumu çok iyi olup, yarın taburcu olacak ve çalışmalarına devam edecektir” dedi.

Dernek Başkanı Cengiz Gültekin, “Edirne Tarih Turizm ve Kültür Derneği üyelerimizden Sayın Eczası Şürkü Ciravğlu’na acil şifalar diliyoruz.” dedi.


Sınır Ötesi Gazetesi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Sizinle ne düşündüğümüzü paylaştığımız gibi, sizin düşüncelerinizi de duymak istiyoruz! Yorumunuzu paylaşın, geri bildiriminizi bekliyoruz!

Sınır Ötesi Gazetesi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin