Edirne’de Tarlaya Uçan Otomobil Kazasında Berke Basiç İsimli Genç Hayatını Kaybetti

0

Edirne'de Tarlaya Uçan Otomobil Kazasında Berke Basiç İsimli Genç Hayatını Kaybetti

Edirne’de Tarlaya Uçan Otomobil Kazasında Berke Basiç İsimli Genç Hayatını Kaybetti
  • Edirne‘nin Elçili köyünden Tayakadın köyüne seyir halinde olan bir otomobil, kontrolden çıkarak tarlaya uçtu ve feci bir kaza meydana geldi. Araçta bulunan 18 yaşındaki Berke Basiç, kaza sonucu hayatını kaybetti. Kazayı görenler, otomobilin aniden yoldan çıkıp tarlaya doğru hızla ilerlediğini ve sürücünün kontrolü kaybettiğini belirttiler.

Olayın duyulmasıyla birlikte, Elçili ve Tayakadın köylerinde derin bir üzüntü hakim oldu. Berke Basiç’in ani ölümü, köy halkını ve yakınlarını derinden sarsarken, ailesi ve sevenleri büyük bir acı içinde kaldı. Köy halkı, genç adamın kaybıyla birlikte birlikte yas tuttu.

Kazanın ardından, Tayakadın köyünde Berke Basiç için cenaze namazı kılındı. Köy mezarlığında yapılan son yolculuğunda, Berke için dualar edilerek defnedildi. Ancak, köy halkı ve yakın çevresi Berke‘nin ani ölümüyle derin bir acı yaşamaya devam ediyor.


Sınır Ötesi Gazetesi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Sizinle ne düşündüğümüzü paylaştığımız gibi, sizin düşüncelerinizi de duymak istiyoruz! Yorumunuzu paylaşın, geri bildiriminizi bekliyoruz!

Sınır Ötesi Gazetesi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin