Köselerden’e Milliyetçi Çalışanlar Derneği Edirne İl Başkanlığından Destek

0

Köselerden’e Milliyetçi Çalışanlar Derneği Edirne İl Başkanlığından Destek

Alp Timuçin Köselerden, İstanbul’da çalıştığım bir firmadan kıdem ve ihbar tazminatı olarak 27 bin lira civarında ki alacağı olduğunu, konu ile ilgili Edirne Bölge İdare Mahkemesine dava açtığını, davanın sonuçlanarak İstanbul Bölge Mahkemesine istinafa gittiğini 3 yıldır kararın kesinleşmesini beklediğini, önümüzde ki aylarda evleneceği için paraya ihtiyacı olduğunu belirterek Milliyetçi Çalışanlar Derneği Edirne İl Başkanlığından yardım istedi.

İl Başkanı Cengiz Gültekin yardım isteğini yönetim kurulu arkadaşları ile görüştüğünü, “İstinafa gönderilen davaların uzun bir süre ön inceleme aşamasında bulunduğunu, bunun sebebi istinaf mahkemelerinin aldığı dosyaların her yıl artığını, büyük bir iş yükü altındaki bu mahkemelerde her yıl istinaf kanun yoluna başvurulmuş dosyaların sonuçlanması daha fazla vakit aldığını öğrendim. İstanbul’da ki hukukçu arkadaşlarımıza konunu tarih sayı numarası iletip konu hakkında takipçi olmalarını sağlayacağız.” dedi.


Sınır Ötesi Gazetesi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Sizinle ne düşündüğümüzü paylaştığımız gibi, sizin düşüncelerinizi de duymak istiyoruz! Yorumunuzu paylaşın, geri bildiriminizi bekliyoruz!

Sınır Ötesi Gazetesi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et