• Yeni Yılınız Kutlu Olsun, Sağlıklı, Başarılı ve Mutlulu Günler Dileriz. • Καλη Χρονια. • Честита Нова Година Nejat & Tarık Berize ile Üç Şerefeli Çay Bahçesi Personeli Babademirtaş Mahallesi Merkez Bankası ve Polis Evi Karşısı, Üç Şerefeli Cami Bahçesi Edirne
• Yeni Yılınız Kutlu Olsun, Sağlıklı, Başarılı ve Mutlulu Günler Dileriz. • Καλη Χρονια. • Честита Нова Година
Nejat & Tarık Berize ile Üç Şerefeli Çay Bahçesi Personeli
Sizinle ne düşündüğümüzü paylaştığımız gibi, sizin düşüncelerinizi de duymak istiyoruz! Yorumunuzu paylaşın, geri bildiriminizi bekliyoruz!Cevabı iptal et