Değerli Edirne Turizm Tarih Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Balkan Ülkeleri Dostluk Derneği Üyeleri ile Saygıdeğer Turan Devletleri Federasyonu Üyeleri,

Ramazan Bayramı’nın coşkusunu ve bereketini birlikte yaşamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu kutsal günler, birlikte geçirilen anıların ve duaların gücünü hissettiğimiz zamanlardır. Ramazan ayını yaşamanın ardından, bayram sevinciyle dolu günler bizi karşılıyor.

Bu vesileyle, Edirne Turizm Tarih Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Balkan Ülkeleri Dostluk Derneği ile Turan Devletleri Federasyonu adına değerli üyelere ve tüm dostlara, sevdikleriyle birlikte huzur dolu bir bayram geçirmelerini diliyoruz. Bayramın coşkusu ve sevgisi, kalplerimizi bir araya getirerek kardeşliğimizi pekiştirecek, dostluğumuzu daha da güçlendirecektir.

  • İçten dileklerimizle, Ramazan Bayramınızı en içten duygularımızla kutlar, sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler dileriz.
  • Честит ви Рамазан байрам.
  • Χρονια πολλά για το ιερό μπαιραμι του ραμαζαν.

Selam ve saygılarımızla,

Edirne Turizm Tarih Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Balkan Ülkeleri Dostluk Derneği Başkanı

ile

Turan Devletleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı

Cengiz Gültekin


Sınır Ötesi Gazetesi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Sizinle ne düşündüğümüzü paylaştığımız gibi, sizin düşüncelerinizi de duymak istiyoruz! Yorumunuzu paylaşın, geri bildiriminizi bekliyoruz!

Sınır Ötesi Gazetesi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et