Ramazan Bayramı Kutlaması ve Teşekkür Mesajı: Edirnelilere Duygu Dolu İfade

0

AK Parti Edirne İl Başkanvekili Aydoğan Akıncı’dan 23 Nisan kutlama mesajı

AK Parti Edirne İl Başkanvekili Aydoğan Akıncı’dan Ramazan Bayramı kutlama mesajı

Değerli Edirneliler,

Ramazan ayının manevi atmosferiyle dolu günlerini geride bırakarak, bir kez daha Ramazan Bayramı’nın coşkusunu yaşamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mübarek bayram, tüm İslam aleminin birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştirmesi için önemli bir fırsattır.

Ramazan’ın sona ermesiyle bayrama erişmenin sevinci içindeyiz. Bayram, dayanışma duygularımızı yoğunlaştırarak toplumsal birliğimizi güçlendirirken, Ramazan ayı boyunca sabır, hoşgörü ve yardımlaşma gibi güzel duygularla donatıldık. Şimdi sevdiklerimizle bir araya gelme ve bayramın bereketini paylaşma zamanı.

Ancak bu bayramın coşkusunu yaşarken, yerel seçimlerde partimize oy veren değerli vatandaşlarımıza bir teşekkür borcumuz olduğunun da farkındayız. Edirne Belediye Başkanlığı’nı kazanamamış olmamız bizi üzse de, sizlerin verdiği destek ve güven bizim için son derece kıymetlidir. Sizlere minnettarız ve desteğiniz için teşekkür ediyoruz.

Bayramın sevgi, saygı ve kardeşlik duygularını güçlendirdiğine inanıyorum. Bu özel günün Türkiye’ye, Türk Milleti’ne ve tüm İslam aleminin birliğine barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.

Bayramlar, dostlukların pekiştiği, üzüntülerin yerini sevincin aldığı, yardımlaşmanın ve dayanışmanın doruk noktasına ulaştığı özel zamanlardır. Ramazan Bayramı, kültürel olarak büyük bir öneme sahip olup, sevgi ve hoşgörünün ön plana çıktığı anlamlı bir bayramdır.

Sevgi, saygı ve hoşgörünün ön planda olduğu bu bayramın, birbirimizi anlamaya, kucaklaşmaya ve kaynaşmaya vesile olmasını temenni ediyorum. Tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, sağlık, huzur ve mutluluk dolu günler geçirmesini dilerim.

Saygılarımla,

Aydoğan Akıncı

AK Parti Edirne İl Başkan Vekili


Sınır Ötesi Gazetesi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Sizinle ne düşündüğümüzü paylaştığımız gibi, sizin düşüncelerinizi de duymak istiyoruz! Yorumunuzu paylaşın, geri bildiriminizi bekliyoruz!

Sınır Ötesi Gazetesi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et