TÜRKİYE’YE GİDEN GURBETÇİ BULGARİSTAN’DA KAZA GEÇİRDİ: 3 AĞIR YARALI

0

Hollanda’dan iki araçla yola çıkan Özkan ailesi 11 Temmuz Salı günü Bulgaristan A4 otoyolunda kaza yaptı. Yerel saatle 17:45 sularında Kapıkule sınır kapısına 20 kilometre mesafe kala gerçekleşen kazada, BMW marka L-005-SL plakalı araç, 18 yaşındaki sürücüsünün aşırı hız ve dikkatsizlik nedeni ile direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu, takla atarak şarampole yuvarlandı.

Araçta bulunan baba, anne ve aracı kullanan oğulları olay yerine gelen yardım ekipleri sayesinde Bulgaristan Svilengrad hastanesinde yoğun bakıma alındı.

Kazada diğer araçta bulunan Özkan ailesinin kızları, yol yardım ekibini aramasına ve durumu anlatmasına rağmen “bir şey yapamayız” cevabı aldı. Bunun üzerine silayolu.com’a ulaşan kazazede site yöneticilerinin girişimleriyle gurbetçilerimize sıla yolunda yardım sunan euroturkassist şirketinden Hüssein Oral’a ulaşabildi. Oral tamamen pert olan aracın Kapıkule gümrük müdürlüğü oto parkına çekilmesini sağladı.


Sınır Ötesi Gazetesi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Sizinle ne düşündüğümüzü paylaştığımız gibi, sizin düşüncelerinizi de duymak istiyoruz! Yorumunuzu paylaşın, geri bildiriminizi bekliyoruz!

Sınır Ötesi Gazetesi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et