Aman, Bu Adama Dikkat!.. Ağrı Terapi Uzmanıyım Diye Geçinen Hasan Sezen: “?”

26


Aman, Bu Adama Dikkat!.. Ağrı Terapi Uzmanıyım Diye Geçinen Hasan Sezen: “?”

 

 • Kendinizden bahseder misiniz?

Ağrı Terapi Uzmanıyım diye geçinen Hasan Sezen: Malatya kökenliyim. İstanbul Fatih semtinde varlıklı bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldim. Bu da açıkçası Allah vergisi yeteneklerimi insanlara sunmak için bir şans.

 • Çalışmalarınızdan bahsetmenizi rica ediyoruz.

Ağrı Terapi Uzmanı Hasan Sezen: Manüel terapi uzmanıyım. İleri seviye manüel terapi eğitmeniyim. Aynı zamanda tıbbi masaj konusunda uzmanım. Atadan, dededen, babadan gelen onlarca, yüzlerce yıllık bir tecrübeye sahibim. Ayağı kanser olduğu için kesilecek hastamı, ayağındaki bütün ödemi yok ederek 8 dakika içerisinde iyileştirdim. Keza bel fıtığını çok kısa bir süre içerisinde iyi edebilecek birikime de sahip olduğumu belirtmek isterim. Felçli, parkinson’lu, beyin tümörü, migren bel eğriliği (skolyoz ve kifoz) rahatsızlıklarını Allah vergisi yeteneklerim ile dakikalar içerisinde iyileştirebiliyorum.

Atalarımdan öğrendiklerimi, kendi tecrübem ile birleştirerek hastalarımla ilgileniyorum ve onlara derman oluyorum. Manüel terapi, gibi çeşitli alanlarda dersler aldım ve bu hususlarda manüel terapi yapabilir belgelerime atalarımdan gelen yüzlerce yıllık bilgi birikimi mi de ekleyerek uyguluyorum. Bu konularda eğitim aldığıma dair yurt içinden ve yurt dışından almış olduğum belgelerim var.

Ameliyat etmiyorum, neşter kullanmıyorum. Yalnızca masaj yaparak, metafizik yöntemlerle bedensel sıkıntı yaşayan bireylere yardımcı oluyorum.

Alternatif tıp olarak tabir ettiğimiz bilgilerimi ekibimle birlikte uygulama koyup neticeye ulaşıyoruz. Manuel terapi uyguladığım bütün bireylerin hayır dualarını almam en büyük övünç kaynağımdır.

Kas sıkışmaları, menüsküs, dizlerde sıvı kaybı, migren, sinüzit, yüz felci, kısmi felç, beyin tümörü, duruş bozukluğu, koah, ak ciğer kanseri, cilt kanseri, parkinson, emes (MS) hastalığı, bel eğriliği (skolyoz ve kifoz), boyun fıtığı, boyun düzleşmesi, bel fıtığı ve bel fıtığı patlamış olan hastaların, bu gibi sıkıntılardan bir kez ameliyat olmuş, platin takılmış olan bireylerin sorunlarını manüel terapi yöntemi ile kalıcı olarak çözüme ulaşmasını sağlayabiliyorum. İnsanlara bir kez manüel terapi uyguladıktan sonra hangi bölgelerinde sıkıntı var anlayabiliyorum. Bu da tabi ki özel bir yetenek. Başarı oranım % 90’ın üzerindedir.

 

Çalışmalarımı yakından takip eden İsrail ve çeşitli Avrupa ülkeleri çalışma yapmam için resmi olarak ülkelerine davet ettiler ancak, gitmemeyi tercih ettim. Memleketimde kalarak hastalarımın derdine derman, ailelerine umut olmak beni çok mutlu ediyor.

Sağlık Bakanlığında sıkıntı yaşayan bazı bürokratların bedensel sorunlarını terapi ve masaj yöntemi ile giderdiğim için takdir edildim. Ankara’da ki muayenehanemde tanınmış birçok siyasetçi ve bürokrata hizmet etmekten şeref duydum. Gerek yurt içinden gerek se yurt dışından gelen her bireye makam ve mevki gözetmeksizin faydalı olduğum için Allah’a Hamd ederim.

Şunu da belirteyim, manüel terapi yöntemim Allah vergisi bir yetenek. Dünyada ki 8,5 milyar insanın içinde alternatif tıp ve manüel terapi yöntemi ile manüel terapi uygulayan, % 90 üzerinde başarı sağlayarak kalıcı sonuç elde eden bir kişi olduğum devlet büyüklerimizce de takdir ediliyor. Bu da âcizane bir birey olarak beni son derece mutlu ediyor. Sağlığı olanın umudu, umudu olanın da her şeyi var demektir. Sağlığın olmadığı durumlarda kişiler için hayat çekilmez duruma gelmektedir. Rahat hareket edemez, rahat düşünemez ve sadece ağrılarıyla uğraşma durumunda kalır. Sağlığın kaybolmaya başladığı durumlarda kişilerin kafasında sorular oluşmaya başlar. Sonum ne olacak, hastalıktan kurtulabilecek miyim, kötü durumda olursam benimle ilgilenen olacak mı? Sorularına yoğunlaşan hastalar yapması gereken sorumluluklarını yerine getirememeye başlar. Sorumluluklar yerine getirilmeyince işler bozulur bozulan işler hastada karamsarlığı tetikler. Karamsarlığın hakim olduğu bir hastada hastalığın iyileşmesi de gecikmeye başlar. Geciken iyileşme süreci moral bozar ve umut yavaş yavaş kaybolmaya başlar.

Bu nedenden dolayı kişilerin sağlıklı olması yapılacak her türlü plan için güven duygusu oluşturmaktadır. Çünkü sağlıklı bünyeye sahip olan kişiler her türlü çözüm için kendilerinde çabalama gücünü bulabilmektedir. Çabalama gücüne sahip olan kişiler ise her daim çözüm üreteceğine olan inancını kaybetmez. Çözüm üretebilme gücüne sahip olmak aynı zamanda umudun sürekli olarak var olmasına neden olmaktadır. Sağlık sorunları ile uğraşmayan insanlar düşüncelerini çözümlere yönlendirerek planlamalar yaparlar. En önemli yatırım sağlıktır. En ufak bir rahatsızlığınızda mutlaka hekiminize başvurunuz. Günümüzde Türkiye sağladığı tıp imkânları ile dünyanın sayılı ülkeleri arasında yer almaktadır. Devletimiz halkımızın sağlığına önem veriyor.

 • Nerelerde görev yaptınız?

Ağrı Terapi Uzmanıyım diye geçinen Hasan Sezen: Yıllarca İstanbul’da Şişli Apex, Maltepe Ena polikliniği, Fatih’te Fatih Özel Hastanesi vs. gibi kuruluşlarda Ankara’da kendi muayenehanemde çalışıp hastalarıma ve sağlık sektörüne hizmetlerde bulundum. Çalıştığım sağlık kuruluşlarında çok değerli ortopedi, beyin cerrahı hocalarımla başarılı ortak çalışmalar yaptım. Çeşitli televizyon programlarına katılarak halkımızı bilinçlendirdim. İstanbul’da halkımıza hizmet ettiğim gibi Edirne’de de devam edeceğim.  Sadece İstanbul değil, Türkiye’nin hatta dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen binlerce hastam var.

 • Son olarak söyleyeceğiniz bir husus var mı?

Ağrı Terapi Uzmanıyım diye geçinen Hasan Sezen: Hastalar bana gelmeden önce mutlaka doktorlarına gitsinler. Bu çok önemli!.. Ameliyat sonrası ağrıların azalmaması ve fıtığın tekrar oluşması nedeni ile insanlar çare olarak alternatif tıbbı çözüm olarak görüyor. Bel ve boyun fıtığı konusunda verdiğim hizmetlerle insanlara büyük bir umut ışığı olarak “Hasan Sezen Terapi Merkezi”nde  her gün onlarca hastanın bel ve boyun fıtığı rahatsızlıklarını çözüme kavuşturuyorum.

Türkiye’ de bu alanda söz sahibi bir kaç isim arasında gösteriliyorum ve sağlığına kavuşturduğum hasta sayısı yüz binlerle ifade edilebilir. Örneğin insanın var olduğu günden bu güne bel fıtığı rahatsızlığı hep vardı.  İnsanlar bu rahatsızlığı kendi doğal yönetmeleri ile çözüme kavuşturuyordu. Bugün bakıyoruz ki ameliyat olan hasta bile bu rahatsızlığından kurtulamıyor. Biz geçmişi yüz yıllar öncesine dayanan manüel terapi yöntemlerimizle hastalarımızda ilk seans da gözle görülür bir iyileşme kaydediyoruz.

Türkiye’deki eğitim hayatımı bitirdikten sonra eğitimime yurt dışında devam ettirdim. Uzun yıllar yurt dışında alternatif tıp ve manüel terapi üzerine çalışmalar gerçekleştirdim. Hastalarımın, emar sonuçlarına göre manüel terapi şeklini ve yönetimini uyguluyorum.

Vücudunun çeşitli yerlerinde sıkıntılar yaşayan insanların önce hastaneye sonra ise bize gelmesi gerekiyor. Birçok ameliyat geçirmiş fakat sağlığına kavuşamamış hastamızı manüel terapi uygulayıp sağlığına kavuşturduk. Hatta sedye ile veya insanların sırtında gelen birçok hastayı hızlı adımlarla koşarak geri gönderdik. Yardıma ihtiyacı olan bireylerin +90 (543) 733 33 33 / +90 (532) 463 13 44 numaralı telefonlardan arayarak iletişim kurmaları gerekiyor.  Kendime ait sabit muayenehanem yok.

 • Tedavi ettiğini iddia ettiği hastalar ile görüşüp yorumlarını aldığımızda tedavi neticesinin ve kişisel ilişkilerinin anlattığı gibi olmadığına şahit olduk!..

Sami Gültekin: Uzun zamandır devem eden kas sıkışmasından kaynaklı yürüme sorunum vardı. Hasan Bey bir kaç kez tedavi uyguladı ama her hangi bir iyileşme hissetmedim. Eşim de bel fıtığından ameliyat olmuştu. Yürüme sıkıntısı çekiyordu, ona da bir kaç kez tedavi uyguladı. Uygulaması bittikten sonra eşim bir kaç saat rahatlama hissetti sonra aynı sıkıntıyı yaşamaya devam ettiğini gördüm.

İddia ettiği her alanda başarılı olduğunu söyleyemem. Çoğu konuda fazla abartılı konuşuyor. En başarılı olduğu işin ikna kabiliyetinin yüksek oluşu.

İsmail Ceylan: 70’li yaşlara yaklaştım. Uzun yıllar Almanya’da boru fabrikasında gürültülü ortamda çalıştığım için kulaklarımda duyma kaybı yaşıyordum. Türkiye’de gitmediğim doktor, Profesör kalmadı. Duyma eksikliği sorunuma çözüm bulamadılar. Hasan bey uyguladığı manuel tedavi ile çok kısa sürede tedavi etti. Şimdi gençliğimde olduğu kadar rahat ve net duyuyorum. Eşimin de yürüme sorunu vardı. Ona da tedavi uyguladı ama istenilen sonucu alamadık. İlk zamanlar rahat yürüyordu lakin gün geçtikçe ağrıları arttı. Hasan beye tedavi için gittiğimiz zamanki durumuna döndü. Belki uygulayacağı başka yöntemler vardır diye kendisine ulaşmaya çalıştık lakin belli yeri ve adresi olmadığı için iletişim için bizde bulunan telefon numaralarından irtibat kuramadık. Defalarca aramamıza rağmen telefonlarını açmadı. Gönderdiğimiz mesaj ve whatssap iletilerine dönüş yapmadı.

Aykan Kara: Sinüzitten kaynaklanan baş ağrım vardı. Hasan bey kısa bir manüel uygulama ile ağrılarıma son verdi. Hatta tedavi için kendisine başvurduğum zaman ameliyat için de özel bir hastahaneden randevu almıştım. Gitmeme gerek kalmadı. Daha sonra kısmı felç olan anneannemi götürdüm. Anneannem ağrıdan uyuyamıyordu. Bir bardak suyu dahi kaldıramıyordu. Hasan Bey’in uyguladığı tedavi ile eski sağlığına kavuşması sağladı. Annem de de kas ağrıları mevcuttu. O da günlük yaşantısında ağrılarına bağlı sıkıntılar yaşıyordu. Uyguladı masaj ve maunel terapi ile bütün sıkıntılarından kurtuldu.Bütün bu tedavileri için bizden 2,500 TL. ücret aldı. Hasan Sezen beyin tedavilerinden ailecek memnun kaldık lakin kişiliğinin uyguladığı tedaviler kadar iyi olduğunu söyleyemem. Benden kendisine kiralık araba bulmamı istedi. Bizlere ailecek tıbbi yönden bir çok iyilikte bulunduğu için düşünmeden yardımcı oldum. Babam Ali Kara’yı arayarak Hasan Sezen Beyin kiralık arabaya ihtiyacı olduğunu, tanıdığı oto kiralama şirketine kefil olmasını ve araç verilmesini sağlaması ricasında bulundum. Babam da bir tanıdığı oto kiralama firması sahibini arayıp kefili olduğunu söyleyip, hiç bir ön ödeme yapmadan, ödemesini 2 ay sonra yapması şartı ile aylık 6.000 TL. den 3 aylığına kiralık araba bulmasını sağladı. Hasan bey verdiği sözlerin hiç birini yerine getirmedi. Hiç bir ödeme yapmadı, araçla kaza da yapıp Edirne’ye getirip bırakıp kaçtı. Edirne küçük yer. Bizlerde tanınan kişileriz. Tabi kefil olup söz verdiği için gerekli zararın tamamını babam karşıladı. Şimdi adli süreç devam ediyor. Ama Hasan Sezen’in sabit yeri ve adresi olmadığı, üzerine kayıtlı hiç bir mal varlığı bulunmadığından dolayı zarar nasıl tazmin edilecek bilmiyorum? Kendisini en iyi tanıyan Cengiz Gültekin bey. O dahi Hasan Sezen Bey için iyi şeyler söylemiyor. “Ellerinde biraz maharet var lakin hiç bir sözünde durmayan, söylediği 10 sözden 9′ u yalan olan, sahtekar, dolandırıcı, kokain bağımlısı, kişiliksiz, karaktersizin tekidir. Arandığında telefonlarına cevap veremiyor. Çünkü uçan kuşa dahi borcu var. Tedavi ettiği hastaları ve yakınlarından çeşitli bahanelerle yüksek miktarda borç para alıp, aldığı parayla da uyuşturucu temin ettiğini tahmin ediyor. Bu şekilde hayatını sürdürüyor.” diyor.

Cengiz Gültekin: Ağrı Terapi Uzmanı olduğunu iddia eden Hasan Sezen isimli kişi ile has bel kader tanışıklığım oldu.  Bir iki ay muhtelif zamanlarda diyalog kurduk, para konusunda çok abartılı konuşuyor. Hiç bir zaman ne cebinde bir kaç yüz liradan fazla para gördüm ne de hatırı sayılır para kazandığını gördüm. Daha ziyade “Bana muayenehane açın, muayenehane sizin üstünüze olsun, ben yanınızda asgari ücretle sigortalı çalışıyor görüneyim, kazandığımız para ortak olsun” şeklinde ikna ettiği kişile önce lüks ofisler açtırıyor, bu arada koparabildiği kadar 30, 40 bin lira gibi borç paralar alıyor, daha sonra da bu borçları para kazanınca tahsil edersiniz diyor. Masaj salonu para kazanmayınca da çekip gidiyor. Kişi de verdiği borç ve yaptığı masrafla kalıyor. Diplomam diye iddia ettiği belgeler Türkiye’de ki yabancı masör kurslarından alınmış masörlük belgeleri, alabileceği iş yeri açma ruhsatı ise sadece masaj salonu olduğunu kendisi söyledi. Oysa arabası ile kaleminden başka bir şeyi olmayan kendi halinde bir vatandaş olduğumu bildiği halde, beni bile arabamı satıp masaj salonu açmaya ikna etmeye çalışmıştı. Kısa ve özetle vicdanı olmayan para için herşeyi yapmaya müsait bir insan. Zaten bu röportajın altında ki yorumları okursanız konuya vakıf olursunuz. Bunun haricinde internette hakkında yayınlanan bütün yazılar yorumlara kapalıdır.

“Psikolojik sorunları olan, toplum tarafından kabullenilmeyen bu kişiyi muhatap kabul etmenize gerek yok. Bu tür insanlar Türk Milliyetçisi sivil toplum örgütlerinin içine sızarak, önce senden gibi görünüp fitne fesat yayarak başarılara gölge düşürmeyi amaçlarlar, halk arasında ki tabiri ile ‘Dersim’ kriptolardır. “Büyük insanlar FİKİRLERLE, Orta insanlar OLAYLARLA, küçük insanlar ise DEDİKODU ve İNSANLARLA uğraşırlar.”

26 thoughts on “Aman, Bu Adama Dikkat!.. Ağrı Terapi Uzmanıyım Diye Geçinen Hasan Sezen: “?”

 1. Hasan Sezen şerefsizinin açık adresini burdan paylaşıyorum ulaşamayanlar buradan ulaşsınlar şerefsize
  Denizköşkler mah. Doktor Sadık Ahmet caddesi. No: 118 daire : 5
  05301654444
  05079343434
  05324631344
  05437333333
  Bu numaraları kullanıyor şerefsiz namussuz
  Herkes hakkını arasın bu ve bunun gibi şerefsizlere kimse göz açtırmasın

  1. Ben recep atay ben hasan beyi tanırım işinde çok başarılı sayısızca hasta iyileştirip para bile almadığını biliyorum sizin ne derdimiz varsa bilmem çok kişi ödeme vermemek için böyle kötü şeyler yazıyor telefonları açık yeri beli kimin ne sorunu varsa kendisiyle görüşebilir kimseden kaçtığı yok sizin bir sıkıntınız varsa haledebilir başkasının sağlığına mani oluyorsunuz
   (Recep Atay’ın Hasan Sezen’in ortağı olduğunu sanıyorum.)

 2. Hasan sezen şerefsizine ulaşamayanlar burdan ulaşsınlar
  Denizköşkler mahallesi. Doktor sadık Ahmet caddesi. No: 118 / 5 AVCILAR İSTANBUL
  05301654444
  05079343434
  05437333333
  05324631344
  Bu numaraları kullanıyor sizi tanımayan bi numaradan arayın bazen asistanıyım diyerek kendi açıyor sizin alacaklı biri olduğunuzu veya sizi tanıdığı zaman telefonu kapatıp engelliyor

 3. Doğru düzgün okuma yazması yok dolandırıcının yok şurdan mezun oldum yok şurda eğitim gördüm yok yurtdışına gittim yok varlıklı bi aileden gelmeyim. Madem varlıklı aileden gelmesin ne diye milletin parasını alıp vermiyorsunuz ? Ne diye milleti dolandırıyorsunuz ? Yok boşandım bilmem ne ! Ulan ne boşanması sen piyasaya doğradın çekleri verdin kumaşçıya emekçiye çektin kredileri yapıkredi bankasından sonra karınla anlaşmalı boşanıp milletin parasını ödemeden rahat rahat gevşek gevşek o malların üzerine kondunuz . Yatacak yeriniz yok seninle o karın olacak kadının yatacak yeri yok . Ailecek şerefsiz ailecek namussuz ailecek dolandırıcısınız. Borç namustur siz ailecek namussuzsunuz. Para için şerefinizi namusunuzu satılığa çıkaracak kadar alçak yemek yediğiniz tabağa pisleyecek kadar aşağılık millete iftira atarak kendi yediğiniz bokları başkaları yaptı diyecek kadar ahlaksızsınız. Ailecek yatacak yeriniz yok . O çaldığınız dolandırdığınız ne varsa canınızdan kanınızdan çıksın. Hayvan sizden iyi hayvana Kurban olun. Ailecek dolandırıcı şebekesi kurmuş milleti dolandırıyorsunuz. Kansız köpekler . Köpek bile sizden iyi . Milletin parası ile kokain alacağına siktirgit para için milletin önüne attığın namuslarına sahip çık namussuz Hasan.

  1. Merhabalar Herkeze bukadar kötü yorum yapilmiş gerçekten çok sasirdim 3 sene boyunca hasta olan sol bacağınin ustune basamayan akrabimizi Hasan beye götürdük 2.3. seansta inanilmaz bir sekilde tedavi etti suanda normal hayatina devam ediyor minnettariz.Açikcasi bu yorumlari yazanlarin bir çıkari olduğunu düşünmeye basladim.

 4. Uyarılar çok işime yaradı. internette şöyle bir araştırma yapayım dedim, sadece burada değil, hiçbir yerde iyi bahsedilmiyor Hazan Sezen den. Sadece kurslara katılmış sanırım ortaokul mezunu biri, ama şu dikkatimi çekti: giyimi dr gibi insanlara böyle güven vermeye çalışıyor. Bir arkadaşıma da bir kazık atmaya çalışmış ama ucundan dönmüşler. Beraber araştırırken her şeyi okuduk verilmiş sadakamız varmış diye düşünüyoruz. Verdiği hiçbir internet web sayfası çalışmıyor, çalışan web sayfaların da geçici bedava siteler. Dikkat edin bu adama…

 5. Söylediği yalana önce kendi inanan yalan söylemek konusunda profesyonel olan ailesinide kendisi gibi eğitmiş dolandırıcılıkta doktora yapmış lakin iki yakası bi araya gelmeyen millleti kandırdığını düşünüp milletin parası ile kokain alan kokain aldıktan sonra kendini günlerce eve kapatan para için Şerefini namusunu ölmüş annesini dahi ortaya atan zavallının biri. Birilerini kandırarak aldığı paraların yanına kar kalacağını düşünen birilerini kandırmadan dolandırmadan geçimini sağlayamacağını açta açıkta kalacağını Tövbe haşa Allahın olmadığına İnanan biri. Allahı bilen kimsenin hakkına tenezzül etmez Hasan sezen şerefsizi insanları dolandırmak için evinde mahreminde dahi misafir ediyor . Yüzüne dahi tükürmeyeceğiniz karakter yoksunu namus şeref nedir bilmeyen kalbi kararmış hayvandan aşağı bi varlık . Bütün muhabbeti sohbeti vaatleri kokain alana kadar sonrası yok. Sonrasında verdiği sözler ortaya attığı namuslar Şeref’ler hepsi bi hiçten ibaret . Çünkü şeref namus yoksunu . Ne olduğunu bilmeyen alçağın biri. Allah kimsenin hakkını bu karakter yoksununda bırakmasın . Allah iki yakasını bi araya getirmesin.

  1. Bende Kadıköy maltepe’den boyun düzleşmesi için gittim beni bir cihaza bağlayıp vucuduma düşük voltajlı bir frekans cihazı bağlayıp 30 dakika gibi süre viberasyon yapıldı sonra boyun bölgesinde iki damara dokundu 8 seansta eskisinden daha iyi olacagımı söyledi genel bir terapi için 20 bin TL istedi üç seansta elimdeki karıncalanmaların ve uyuşuklugun geçeceğini söyledi ben şu an bende o kadar para olmadığını söyledim karttan çekelim dedi üzerimde kart olmadığını ifade ettim fiyatın yüksek olduğunu söyleyince 10 bin TL’ye düştü ben tekrar geleceğimi söyledim ayrıldım 4 gün sonra isteğramda cevapsız bir arama gördüm hasan bey aramıştı bende isteğramdan yazdım aramışsınız diye bana ne yaptınız diye sordu bende ben emekliyim parayı denkleştiremediğimi söyledim bankadan kredi alacağımı söyledim bana kredi alma ne kadar verebileceğimi sordu bende en fazla 3500 veya dört bin gibi dedim bana ne kadar denkleştire biliyorsan o kadarla gel ben sürekli ofiste olmuyorum gelmeden beni bu telefondan ara dedi eğer bu yorumları okumasaydım bende yanlış seçim yapıp tuzağa düşecektim yorumlarınız için teşekürler zaten muyahanede hiç bir cihaz ve donanım yoktu yazdığı yazı ve notlardan şüphelenmiştim o nedenle facebooktan ve isteğramdan arayış içerisindeydim .

 6. Öncelikle Merhabalar
  Bu kişileri tanımıyoruz ve alakasız bir suçlamayla ver yansın yapanlara şunu söylemek istiyoruz.
  Biz Sezen Terapi Merkezi olarak dünya genelinden bilinen ve yeri yurdu belli olan onlarca sağlık sektöründe kişiye ekmek kapısı açmış insanlar olarak ne den böyle ithamlarda gereksiz şeylerde bulunuyorsunuz anlam veremiyorum hocamız tarafından hizmet vermekteyiz kimin şikayeti varsa lütfen Ulaşsın çare bu değil adreste
  Alacağı olan Hatta başka sıkıntısı olanlara ki yok böyle bir şey hukuk denilen bir kurum var bizim bu tanımadığımız kişileri tespit ederek savcılığa suç duyurusunda bulunduğumuzu belirtmek isterim.
  Avukatlarımız tarafından bulunulmuştur biz kurumumuzca kimin bizimle sorunu varsa biz Ankara 1 şubesi İstanbul 2 şubesi olan ciddi bir kurum olduğumuz halde bize ulaşamayanlar a biz ulaştık bizi suçlu gösteren merdiven altı çalışanlar yerimizi iyi biliyorlar neden gelmiyorsunuz adresimiz
  Belli yerimiz yurdumuz belli Telefon Numaramız buyurun Kimin ne alıp veremediği kimin problemi varsa arasın buyurun Hukuken de Şah sende 0532 463 13 44 0530 165 44 44 karalamak yok biz sizin kim olduğunuzu ve ne iş yaptığınızı öğrendik biz açık adres veriyoruz ya sizleri bekleriz.

  Bir de şunu belirtmek isterim bu Google’da yazılan şikayetler 300000 kişiye yakın vatandaşımızı iyileştirmemize rağmen neden sadece Edirne de bir iki tane şarlatan çıkıp ta bu suçlamalarda bulunuyor açık adresimizi belirtiyoruz bizimle sorunu olan lütfen bize ulaşabilirler direkt gelebilirler kapımız 7/24 açık Vatandaşlarımızın ve bizi tanıyan bilen tüm hastalarımıza ve bizleri sevenleri Üzülmemeleri adına açıklamamızı yaptık Kim ararsa dostumuza da düşmanımıza da Kapımız açık 7/24 Sezen Terapi Merkezi % 100
  0532 463 13 44 0530 165 44 44

  Not: (Hasan Sezen adına birisi yukarıda yazılı iletiyi göndermiş. Hasan Sezen de bu cümleleri kurabilecek kapasite olmadığını herkes biliyor. )

  1. Sen kime ne anlatıyon lan gevşek. Öz yeğenin Selim sezen abin Abdullah’ın oğlu senden şikayetçi olmuş öz yeğenini dolandırmışsın Kahpe sen kime ne anlatıyon? Yok yerimiz belli yurdumuz belli ibine. Aç oğlan e devletini kaç tane dolandırıcılıktan namussuzluktan şerefsizlikten dosyan var millete göster . İkametgah adresin bile yok namussuz. Kaç Kişiye borcun var kaç kişinin malını parasını alıp namus şeref ödeyecem diyip ödemediğin kaç kişi var belli değil çakal. Bakkala borç takan evini boyatıp boyacının dahi alınterine tenezzül ediyorsun . Yanında çalıştırdığın kızların maaşını vermediğin gibi bide namuslarına göz dikiyorsun şerefsiz . Seninde Kızın yok mu senin namusun yok mu diyecem yok . Ananı kızını ortaya atıyorsun üç kuruş para için . Karınla beraber milleti dolandırıyorsun it. Yapıkredi bankasına bi trilyonun üzerinde borcun var kaç kişi alacağından dolayı peşine düşmüş . Ne diye kendi adına açmadın terapi merkezini ? Ne diye onun bunun üzerine yapıyorsun ? Karının kaç yüz bin lira borcu var millete ? Başına takmış eşarbı bizde tapu çok diyip milleti dolandırıyorsunuz karı koca . Ailecek hırsız ailecek dolandırıcılık yapıyorsunuz . Bu ibneyle iş yapacak olan ilk önce bunun e devletine baksın . Kansız köpek . 500 lira yanında çalıştırdığın öğrencilerin parasını vermemişsin çakal burda bide yerimiz belli telefonumuz belli diyorsun . Sen anca garibanın üç kuruşuna tenezzül edip onunlada kokain alırsın Hasan . Sen kansızsın sen ibnesin sen kahpesin.

 7. Hasan sezen terapi merkezi denilen yer sahtekar insanları kandırıp yazanesinde paralarını alıyor sonrada tefonlara bakmıyor hiç bir doktorası yoktur inanmadın tuzağa düşmeyin yer bahçeşehir de

 8. Bütün evrakları para ile alınmış karısıyla beraber insanları dolandırıyorlar . Kaç kişinin hakkına girmişler belli değil . Kendisinin üzerine herhangi bi mal varlığı yok . Buluyorlar garibanın birini üzerine açıyorlar işyerlerini işyerine gidince bakın kendi adına değil . Karısıyla anlaşmalı boşanıp karısınıda bir milyonun üzerinde tanıdıklarına borçlandırıp kimsenin parasını vermediler. Karısını kızını kullanıp insanları mağdur ediyorlar . Selam dahi verilmeyecek kansızın TEKİ. Karısıyla beraber ailesiyle beraber dolandırıyorlar insanları. Ailecek çoluk çocuk kim varsa bu ailede dolandırıcı . Dikkat edin uzak durun . Sürekli adres değiştirip sürekli numara değiştiriyorlar . Bırakın paranızı selam dahi vermeyin kansız köpeklere.. onursuz gurursuz ahlaksız insanlar . Sadece Hasan sezen değil ailecek dolandırıcı bunlar .

 9. Yayınladıkları videoları izledim bir milyon tl gibi bir donanımdan bahsediyor. Ben gittim öyle tam teşekküllü kapasitesi olan uzman kadrosu olan bi yer değil. Bahsi geçen milyon değil 50 bin Bile harcandığını düşünmüyorum . Soru sorduğunuzda çoğu sorunuz cevapsız kalıyor . Kimsenin kimseden haberi yok . Ve nedense gündüzleri hep kapalı. Güvenilir bi yer değil . Bugün var yarın yok gibi . Sabit numaraları dahi yok . Tavsiye etmiyorum . Söz konusu sağlık .

 10. Paranızı alana kadar çok ilgili çok alakadarlar. Paranızı aldıktan sonra telefonlara bakmıyorlar . Hasan sezen kendisi açtığı halde telefonu ben asistanıyım diyor . Defalarca gittik işyerleri kapalı . Ne zaman hangi saatlerde çalışıyorlar bilmiyoruz . 13 bin lira ücret aldılar şuan telefonlara bakmıyorlar . Şikayette bulunduk . Şuan adli sürecin sonucunu bekliyoruz . Bizi mağdur ettiler . Sosyal medya üzerinden reklam vermelerinden belliydi zaten dolandırıcı oldukları . İnandık daha doğrusu ikna kabiliyeti yüksek hakkında söylenen yorumlarada bakıldığı zaman . Üzerine hiç bir mal varlığı yok . Bizim gibi kaç kişi şikayetçi olmuş hasan sezenden . Sessiz kalmayalım biz dolandırıldık başkaları dolandırılmasın

 11. Kendini fizyoterapist olarak tanıtan ama ilkokul mezunu bile olduğunu düşünmediğim dolandırıcı. Çok konuşur insanları etkilemeye çalışır 1 seansta 15-20000 para alır gariban insanları borçlandırır sakın inanmayın yöntem kas kemik sinir hiç bir anatomik yeri bilmeyip sadece aşırı güç uygulayıp uydurmasyon şeyler yapar tedavi etmeyi bırakın sakat ediyor ayrıca alkolik yalancı düzenbaz ne ararsanız var telefonlarını açmaz yada engeller işine gelmediği zaman en son bahçeşehirde sezen terapi merkezinde dolandırıyordu kc bloklarında ulaşamayanlar oraya gidebilir.

 12. Karısı Tülay ve Kızı Büşra ile beraber dolandırıyorlar insanları . Ortak olan işyerlerinde dolandırdıkları insanlardan alınan paraları Büşranın hesaplarına aktarıyorlar . Birinden para tahsili yapılınca büşranın hesabına gönderiyorlar . Sonrasında hakkınızı aradığınız zaman Büşra sezen babamı arayın diyip bizim borcumuz değil diyip sizi başından savıyor. Ailecek bu işi meslek haline getirmişler . Karısına bakınca sözde kapalı sözde müslüman gibi görünüyor. Oysaki bugün onca insanın mağdur olmasında dolandırılmasında en çok payı olanlardan biridir kendisi . Anlaşmalı boşanmalar mal kaçırmalar şeytanın aklına bile gelmeyecek yöntemlerle insanları dolandırıyorlar . Büşra ve annesi borçlandıları insanları gidip şikayet edip bu şekilde Hasan sezenin dolandırdıkları insanlardan kurtulmaya çalışıyorlar . Ailecek dolandırıcı bunlar .

 13. İş yeri çoğu zaman kapalı . Telefonlar çoğu zaman kapalı . Dolandırdıkları insanlardan aldıkları paralar bitince genelde akşam 7 den sonra birilerini daha dolandırmak için açıyorlar işyerini . Kızı Büşra sezenin hesabına gönderiyorlar dolandırdıkları insanların parasını . Daha önce defalarca ulaşmaya çalıştım Büşra sezene . Büşra sezende sürekli telefon numarası değiştirip duruyor . En son kullandığı numara 0541-464-18-71 di . Aradığınız zaman alacaklı olduğunuzu anladığı gibi numaranızı engelliyor . Babası Hasan sezenle beraber insanları dolandırıp insanların çoluğunun çocuğunun rızkına tenezzül ediyorlar .

 14. Bende yüz felçliği vardı. Felclikten dolayı suratım yamuktu. Hasan Hoca sayesinde Yamuk olan suratımdan kurtuldum. 10 DK bir işlem sonrasında yamuk olan suratım düzeldi. Çok mutluyum

 15. Son derece Profesyonel yalancı ve dolandırıcı diyebilirim . Kokain kullandığı için insanların cebindeki parayı alabilmek için her türlü yalanı dolanı söyleyen karakter yoksunu birisi . Annesinin ailesinin üzerine yeminler edip göndericem diyip telefonlara bakmıyor . Allah ıslah etsin ne diyelim . Bu kadarda zavallı olmamalı insan.

 16. Bukadar yalan bu kadar karalama olmaz hakikaten bel ağrım vardı senelerce ameliyat dediler olmadım 3 seanstan sonra sağlığıma kavustum

 17. Hasan Sezen şerefsizinin e devletine baktıktan sonra dolandırıcı hırsız ahlaksız namussuz şerefsiz uyuşturucu bağımlısı kokainman birinin olduğunu devletin herkese sunduğu e devlet sistemi üzerinden göreceksiniz . Bu kadar yalanla dolanla kendini aklamaya çalışması yerine e devletten hakkında açılan davaların ekran görüntüsünü paylaşmasını isteyin kararı kendiniz vereceksiniz zaten . Uyuşturucu bağımlısı olduğu için her türlü yalanı dolanı söyleyip uyuşturucu parası bulmaya çalışıyor . Ahlak onur gurur namus şeref haysiyet yoksunu olduğu için sadece ve sadece tek derdi kokain olduğu için ne yapsanız zoruna gitmez . Onun için ne paranızı nede günahınızı vermeyin .

 18. Eli sürekli burnunda olan sürekli burnunu çeken kokain kullanmaktan dolayı burnunda ki kemikleri erimiş burnunu hissetmeyen kokain kullandıktan sonra en yakınları olan insanlar hakkında bile yalan yanlış şeyler düşünüp halisilasyonlar gören kokain alabilmek için herşeyi yapabilecek ahlaksızın biri . Paranızı boşverin burnundan fitil fitil geliyor ama böyle ahlaksız biriyle tanıştıktan sonra bi insan bu kadar alçalabilir mi sorusunu kendinize soruyorsunuz . Uzak durun yazık . ( dikkat edin eli hep burnuna gidiyor sürekli burnunu çekiyor kokain kullanmaktan ) farkedersiniz zaten .

 19. Hukuki işlemler başlattığını iddia eden gavat Hasan . Bak ne güzel yazmışlar e devletini göster diye . Madem hukuk davası açtın madem sen haklısın madem telefonlarına bakıyorsun ne diye millet seni arıyor ne diye kalbin tekliyor ibine ? Ne diye merdiven çıkarken tekliyorsun ? Ne diye arkana bakmadan yürüyemiyrosun ? Kaç tane insanı dolandırmışsın gavat . Telefonu arayın bu ibnenin başkası çıkıyor deneyin . Çoğu zaman telefonlara bakmıyor puşt. Bide sizden emar istiyor kimsiniz nesicisiniz ne iş yapıyorsunuz diye soruyor. Acaba hangi dolandırdığım insandır bu diye acaba dolandırdığım insanlardan biriyse anamdan emdiğim sütü burnumdan getirir diye düşünüyor . Elin götün başın durmuyor kahpe çektiğin kokainden ibine. Kalbin teklemeye devam edecek Hasan gavatı . Sen insanların hakkına tenezzül ettikçe sen insanları dolandırıp bu şekilde haram yemeye sen insanlara namus şeref sözü verip tutmamaya devam ettikçe daha çok götüne bakarak yürürsün . Hukuki işlem başlatacakmış . Başlat ulan gavat ne diyecen dolandırdığım insanlar karşıma çıkarda haklarını isterlerse ne yapayım mı diyecen ? Hak Sahibi sultandır gavat Hasan Kahpe Hasan şerefsiz Hasan namussuz Hasan . Senin gücün anca kokain çekip çekip sokak ortasında dövdüğün karına yeter ibine . Karınında senden bi farkı yok ama . İkinizde dinsiz ikinizde imansız ikinizde yalancı ikinizde dolandırıcısınız.

 20. Bu kansız ibine para için kendi öz annesini öldüren bir mahlukattır”ki sizi dolandıması gayet normal bunun gibi kanı bozuk yavşaklar malesefki dışarda halen çok rahat dolaşıyor buda kanunlarımızız Adaletin gevşek olması malesef. Bu şerefsiz namussuzu Adalet sorgulamadığı sürece buraya daha çok yazan olur dolandırılan Arkadaşlar sizden Ricam bunu savcılığa suç duyurusunda bulunmanız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir