Meriç Kızlarına Ara Tatil Hediyesi

0

  • Meriç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Meriç Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, Meriç ilçesinin dezavantajlı okullarında öğrenim gören başarılı kız öğrencileri ödüllendirmek amacıyla bir etkinlik düzenledi.

Etkinliğe katılan öğrenciler güne Karaağaçta bulunan Şehir Gönüllüleri Vakfı’nda kahvaltı ederek başladı. Ardından Trakya Üniversitesine bağlı hizmet veren Doğa Tarihi Müzesi’ni ziyaret eden öğrencilere müze yetkilileri rehberlik etti. Öğrenciler doğa tarihine ait birçok hayvan ve bitki hakkında bilgi aldılar. Müze ziyaretinin ardından Lozan Anıtı ve Tarihi Tren ziyaret edildi. Öğrenciler tüm ziyaret alanlarını ilgiyle takip edip bol bol fotoğraf çektiler.

Öğlen yemeğinin ardından sinema keyfi yaşayan öğrenciler,  ardından günün anısına pasta keserek günü noktaladılar.

Meriç İlçesi’ndeki dezavantajlı okullarda öğrenim gören başarılı kız öğrencileri ve yetkililere güvenerek evlatlarını emanet eden öğrenci velilerini böylesine dolu dolu bir etkinliğe imza attıkları için tebrik edip, başarılarının devamını dilediler.


Sınır Ötesi Gazetesi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Sizinle ne düşündüğümüzü paylaştığımız gibi, sizin düşüncelerinizi de duymak istiyoruz! Yorumunuzu paylaşın, geri bildiriminizi bekliyoruz!

Sınır Ötesi Gazetesi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et