MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan : “Edirne’de MHP Zafere Ulaşacak, Kazanan MHP Olacak”

0

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan : “Edirne’de MHP Zafere Ulaşacak, Kazanan MHP Olacak”

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan yaptığı açıklamada, “Ülkemizin geleceğini şekillendirecek olan bu seçimler öyle düşünüyorum ki Cumhuriyet tarihimizin en önemli seçimi olacaktır. Bu seçimlerde milletimiz kendi kaderini kendisi belirleyecek aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti Devletinin geleceğini şekillendirecektir.

Türk milletinin, bu seçimlere ülkenin gerçek meselelerini bilerek gideceğine ve bu hassasiyetle hareket edeceğine inanıyorum. İçeride zillet ittifakı, Dışarıda amansız bir propaganda ve her türlü belanın yağmur gibi yağdığı bir süreçle karşı karşıyayız.

CHP’nin, Zillet İttifakının söylemleri lafta kalmış, milletin hayrına olacak hiç bir proje gerçekleştirilmemiştir. Ne yazık ki, CHP ve Yancıları umut olmaktan çıkmıştır.

Eğitimden sağlığa, tarımdan sanayiye, adaletten güvenliğe, ekonomiden dış politikaya, işsizlikten sosyal güvenliğe ve diğer bütün alanlarda CHP ve Yancıları proje üretememiştir.

CHP’nin ve Zillet İttifakının nefesi tükenmiş, maskesi düşmüş, attığı her adımın ne amaç taşıdığı herkes tarafından bilinmektedir.

Milliyetçi Hareket Partisi Edirne İlimizde başarılı olması için var gücü̈ ile çalışıyor ve üzerine düşen her ne varsa fazlasıyla yapıyor. Çünkü̈ 2023 Yılında yapılacak Milletvekili ve seçimleri hayatı önem arz ediyor.

Milliyetçi Hareket Partisi inanç̧ hürriyetinin ve laikliğin en güçlü̈ teminatıdır… Milliyetçi Hareket Partisi, Edirne halkının partisidir. Her Ülkücü̈ üzerine düşen görevi yerine getirecektir.

Milliyetçi Hareket Partisi Edirne’de Milli takım gibidir! İl ve İlçe teşkilatlarımız ebetteki öncüdür. Ancak iyi bilinmelidir ki; bu çalışmalarda her Ülkücü̈ fahri birer görevlidir.

Milliyetçi Hareket Partisi Edirne’de gereken çalışmaları en iyi bir şekilde sürdürmektedir. MHP Edirne’de hak ettiği yerde olacağından asla şüphem yoktur. Çünkü̈ MHP hummalı çalışmalarını aralıksız devam ettirmektedir.

Tek amacımız Edirne’de Milletvekili çıkarmak. Belediyeyi kazanmak olacaktır. Edirne seçmeninin iradesiyle hareket eden yegâne parti MHP’dir. Çünkü̈ Sevinç̧ ve hüzün Ülkücülerin, Milliyetçi Hareket Parti’lilerin ortak duygusudur. 54 yıllık geçmişimizde üzüldüğümüz günlerde oldu, sevindiğimiz günlerde oldu. Hepsini birlikte yasadık.

Şimdi yeni bir dönemecin eşiğindeyiz. 2023 Yılında yapılacak Milletvekili seçimleri partimiz Milliyetçi Hareket Partisi için yeni bir imtihan dönemidir. Başarılı olmak zorundayız. Çünkü̈ bu başarı sadece Milliyetçi Hareket Partisi sıradan bir siyasi başarısı değil, Türkiye’nin, Türk Milletinin ve Edirne’nin başarısı anlamını taşıyacaktır.

Yorgun omuzlarımızda ayaklarımızı titreten emanetler var. Şehitler otağı Milliyetçi Hareket Partisi elbette ki dualı bir partidir.  Biiznillah kıyamete dek olacak, “Bu yolun zaferi yakındır” derken müjdelendiği gibi bir gün elbet muzaffer olunacaktır…

Milliyetçi Hareket Partisi maddi çıkarlar üzerine siyaset yapmaz… Edirne’nin menfaati neyi gerekiyorsa Milliyetçi Hareket Partisi kayıtsız şartsız orda olur… Edirne Halkı için ilkeli olmak, ülkü̈ sahibi olmak, doğruluk, dürüstlük, vatanseverlik anlaşılır olduğu gün Edirne’de kazanan Milliyetçi Hareket Partisi olacaktır.

Edirne halkı elbette seçimlerde gereğini yapacak kendi partisi Milliyetçi Hareket Partisi layık olduğu yere getireceğine olan inancımız tamdır…

Allah bize yol gösterdi hak yolu hakikat yolu. Gayemiz Edirne Halkının refahı ve Allah’ın rızasına nail olabilmek.

Bizim sevdamız EDİRNE İlimiz, bizim derdimiz EDİRNE meseleleri.. Aman boş ver diyemiyoruz. Bu yüzden de susamıyoruz…

Kim ne derse desin, kim ne konuşursa konuşsun, kim ne söylerse söylesin, kim ne düşünüyorsa düşünsün.. Milliyetçi Hareket Partisi çalışmalarına devem etmektedir. Hem de hiç̧ arkasına bakmadan hedeflemiş̧ oldukları hedefi yakalamak için o hedefe doğru hızla yürümektedirler.

Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilatları, Allah a şükür dim dik ayaktadır… El-ele, Sırt-sırta, Omuz-omuza, Gönül-gönüle vererek çalışmalarını olan hızıyla sürdürmektedir… Milliyetçi Hareket Partisi Edirne’de zafere ulaşacak, kazanan MHP olacak.” dedi.


Sınır Ötesi Gazetesi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Sizinle ne düşündüğümüzü paylaştığımız gibi, sizin düşüncelerinizi de duymak istiyoruz! Yorumunuzu paylaşın, geri bildiriminizi bekliyoruz!

Sınır Ötesi Gazetesi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et