“Onun manevi hatırasına saygı göstermek isteyen herkesten tek beklentimiz duadır.”

0

“Onun manevi hatırasına saygı göstermek isteyen herkesten tek beklentimiz duadır.”

Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş, 30 Aralık’ta Ankara’da uğradığı silahlı saldırı sonucu öldürülmesi sonrası spekülasyonlar üzerine ailesi adına eşi Ayşe Ateş kamuoyuna açıklama yaptı.

 KAMUOYUNA

Ankara’da düzenlenen hain suikast sonucu şehit düşen eşim Sinan Ateş’in cenazesi için yakından, uzaktan gelerek acımızı paylaşan, taziyelerini ileten herkese ailemiz adına teşekkür ediyorum.

Eşimin şehit edilmesinden bugüne gerek sosyal medyada gerekse bazı İnternet sitelerinde yer alan katil arayışlarının, hedef göstermelerin kimseye bir faydası yoktur. Sosyal medya bir hüküm yeri değildir. Devletimiz, suçluları tespit edecek ve gereken cezayı verecek büyüklüktedir. Her şeyden önemlisi Allah, en büyük adalet ve hüküm sahibidir.

Acımızı bir siyasi malzeme haline getirmek, acımız üzerinden siyasi hesaplaşma yapmak isteyenlerden istirhamımız, ellerini vicdanlarına koymaları, acımıza saygı duymalarıdır. Şu anda tek bir gerçek vardır: Sinan Ateş, hain bir suikaste kurban gitmiş Ülkücü şehittir.

Onun manevi hatırasına saygı göstermek isteyen herkesten tek beklentimiz duadır.

 

Ailesi adına, eşi

Ayşe Ateş

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir