Özsöker: “Öncelikle Karanfiloğlu’nu hak ettiği değere kavuşturmak için adayım.”

Edirne’nin Babademirtaş Mahallesi Muhtar Adayı Müjdat Özsöker, “Genç, dinamik ve çalışkan bir muhtar adayıyım. "

Özsöker: “Öncelikle Karanfiloğlu’nu hak ettiği değere kavuşturmak için adayım.”

Edirne’nin Babademirtaş Mahallesi Muhtar Adayı Müjdat Özsöker, “Genç, dinamik ve çalışkan bir muhtar adayıyım. Seçimlerde tüm mahalle halkımdan destek bekliyorum” dedi.

Özsöker, Babademirtaş Mahallesi Muhtarı olduğu zaman yapacaklarını şöyle aktardı. : “31 Mart 2019 tarihinde yapılacak mahalli seçimlerde Muhtarınız seçildikten sonra, Muhtarlığımız bünyesinde açacağımız lokal ile sakinlerimize maçları lig tv’de seyretme imkanı sunacağız. Lokalde oluşturacağımız kütüphane ile gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmayı hedefliyoruz. Mahallemizdeki her uygun alana çocuk parkı yapılmasını sağlayacağız. Karanfiloğlu Caddemizin eski tarihi özelliğine kavuşması için gerekli girişimlerde bulunacağım. Edirne tarihi eser zenginliği bakımından Floransa’dan sonra metrekareye en çok tarihi eser düşen ikinci şehirdir, Karanfiloğlu Caddesi de bunun bir parçasıdır. Bu caddeyi hak ettiği değere mutlaka kavuşturacağım.”şeklinde konuştu.

Babademirtaş Mahallesi Muhtar adayı Müjdat Özsöker: “İşsiz gençlere iş olanakları sağlanması için gerekli kursların açılmasını ve iş yerleri ile irtibat kurup istihdam edilmesini sağlayacağız.  Resmi kurumlarda işleri olan vatandaşlarımızın işlerini tamamlamak için köprü olacağız. Mahallemizin düzenli temizlik hizmeti almasının takipçisi olacağız. Muhtarlık maaşımı her ay bir azama vereceğim. Mahallemizde bulunan okul önlerinde bekleyen velilerin hava şartlarından etkilenmemesi için barınak sağlayacağız. Bütünşehir olacak Edirne’mizde belediyemizin yapmakla hükümlü oldukları hizmetlerin en iyi şekilde takipçisi olacağız. Yukarıda saydığım ve gelişen şartlara göre Babademirtaş mahallemize getireceğim birçok hizmet için şahsım ve azalarım adına söz veriyorum” dedi.

2 thoughts on “Özsöker: “Öncelikle Karanfiloğlu’nu hak ettiği değere kavuşturmak için adayım.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: