Edirne Belediye Başkan adayı Av. Filiz Gencan Akın’dan Hasan Yıldız ve ailesine teşekkür

0

  • Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Belediye Başkan adayı Av. Filiz Gencan Akın Cumhuriyet Halk Partisi’ne yeni üye olan vatandaşlarla bir araya gelerek, parti rozetlerini takdim etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Merkez İlçe Başkanlığı’nda Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Yücel Balkanlı, Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Belediye Başkan Adayı Av. Filiz Gencan Akın ve Edirne Milletvekili Ahmet Baran Yazgan’ın katılımıyla, Cumhuriyet Halk Parti’sine yeni üye olan vatandaşlarla bir araya gelerek, parti rozetlerini takdim etti.

Av. Filiz Gencan Akın sosyal medyadan yaptığı paylaşımda

Bu süreçte bizleri yalnız bırakmayarak aramıza katılan, Atatürk ilke ve devrimleri ışığında bu yolu birlikte yürüyeceğimiz Hasan Yıldız ve ailesine teşekkür ediyorum.

Biz birlikte güçlüyüz. Her geçen gün daha da büyüyerek yolumuza devam edeceğiz. Ailemiz büyüyor ve bu şehir değerlerine sahip çıkan bir “Cumhuriyet Kenti”dir. İnanıyor ve biliyorum ki 31 Mart günü akşamı sandıktan çıkacak sonuç yine Cumhuriyet Halk Partisi olacaktır. CHP Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’in liderliğinde önce yerel seçimlerde sonra genel seçimlerde partimizi hep birlikte iktidara taşıyacağız. Aydınlık güzel günlere dair umudumuz tam dedi.


Sınır Ötesi Gazetesi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Sizinle ne düşündüğümüzü paylaştığımız gibi, sizin düşüncelerinizi de duymak istiyoruz! Yorumunuzu paylaşın, geri bildiriminizi bekliyoruz!

Sınır Ötesi Gazetesi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et