Edirne Belediye Başkanı Gürkan Kalp Krizi Geçirdi..

0

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'ın göğüs ağrısı şikayeti ile yapılan tetkiklerde kalp krizi geçirdiği anlaşılarak, anjiyosu yapıldı.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın göğüs ağrısı şikayeti ile
yapılan tetkiklerde kalp krizi geçirdiği anlaşılarak, anjiyosu yapıldı.
  • Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın göğüs ağrısı şikayeti ile yapılan tetkiklerde kalp krizi geçirdiği anlaşılarak, anjiyosu yapıldı.

Başkan Gürkan, T.Ü. Tıp Fakültesi Hastanesi kroner yoğun bakım servisinde tedavi altına alındı.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan bugün saat 22.30 sıralarından göğsüne ağrı hissedince kontrol amaçlı Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi Acil Servisi’ne gitti. Hakimler sağlık kontrolü sonrası kalp krizi riski görünce Gürkan’a anjiyo yapıldı. Anjiyo sonucu Başkan Gürkan’ın kalp damarlarının birinde darlık tespit edildi. Bunun üzerine Edirne Tıp Fakültesi Hastanesi Kardiyoloji Servisi’ne sevk edildi.
İKİNCİ ANJİYO, İLAÇLA TEDAVİ KARARI
Edirne Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yeniden muayene edilen ve anjiyo sonuçlarının değerlendirilmesi sonucu darlık tespit edilen damarın durumunun daha iyi tespit edilmesi için ikinci kez anjiyo yapıldı. Tıp Fakültesi uzmanları iki anjiyo sonucunda kalp damarındaki daralmanın ilaç tedavisi ile açılmasına karar verdi. Başkan Gürkan’ın Kardiyoloji Servisi’nde tedavisi sürüyor.

Konu hakkında bilgi alındıkça habere eklemeye devam edeceğiz.


Sınır Ötesi Gazetesi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Sizinle ne düşündüğümüzü paylaştığımız gibi, sizin düşüncelerinizi de duymak istiyoruz! Yorumunuzu paylaşın, geri bildiriminizi bekliyoruz!

Sınır Ötesi Gazetesi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et