Karakütük, “Projelerimiz Çok Takdir Görüyor”

0

  • Saadet Partisi Edirne Belediye Başkan Adayı Tezcan Karakütük, Edirne’nin sorunlarını doğrudan yaşayan ve bilen biri olarak üç yıldır mahalli idareler başkanlığını yürüttüğünü belirtti. Bu süreçte, Edirne‘nin sorunlarıyla ilgili çalışmalar yaptığını ve bu konuda deneyim kazandığını vurguladı.

31 Mart seçiminin son derece kritik olduğunu dile getiren Karakütük, şehrin biriken sorunlarının ancak değişimle çözülebileceğini ifade etti. “Yıllardır eleştirdiğimiz konular var ve bu konularda şehrimizin daha iyi bir noktaya gelmesini istiyoruz.” diyerek, seçime az bir zaman kaldığını ve çalışmalarını sahada sürdürerek vatandaşlardan destek istediklerini belirtti.

Karakütük, projelerinin büyük takdir gördüğünü ve belediye başkanlığına seçildikleri takdirde bu projeleri hayata geçireceklerini söyledi. Vatandaşların temel problemlerine çözüm olacaklarını vurguladı.

 


Sınır Ötesi Gazetesi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Sizinle ne düşündüğümüzü paylaştığımız gibi, sizin düşüncelerinizi de duymak istiyoruz! Yorumunuzu paylaşın, geri bildiriminizi bekliyoruz!

Sınır Ötesi Gazetesi sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et