MHP Edirne İl Başkanı Tercan: “Altılı masa yıkıldı…”

MHP Edirne İl Başkanı Tercan: “Altılı masa yıkıldı…”

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan yaptığı açıklamada, “Size güven vermeyen kişilere güvenerek yola çıkmayın, inandıklarınızla yola çıkın.. İkna edilmişlerle yola çıkılmaz, yola inanmışlarla çıkılır, ikna edilenler yola çıktığında ikna edilirler…

Kemal Kılıçdaroğlu’na ölene kadar vefa borcu olan Meral Akşener masayı devirdiği yetmiyormuş gibi birde CHP’li beledi başkanlarına kazan kaldırın isyan edin diyor, büyük vefa göstergesi…

Büyük bozguncu, fitnebaz… Başka bir partinin iç-işlerine burnunu sokuyor. Allah bunun şerrinden herkesi korusun! Hırs ve ve ihtiras nedir, gözleri nasıl kör eder?

Koltuk kavgası nedir, nelere kadirdir? İhanet nedir, nasıl defalarca tekrarlanır?

Rezilliğin bini bir para Meral Akşener masayı yerle bir ediyor. CHP’yi yönetemeyen adamdan Cumhurbaşkanı olmaz diye masadan kalkan Meral Akşener, iyi partide Cumhurbaşkanı olacak adam bulamamış CHP’nin Belediye Başkanlarına kazan kaldırın sizi Cumhurbaşkanı adayı yapayım diyor. Ben çıkamadım bu işin içinden siz buyrun…

Kemal Kılıçdaroğlu “Yavaş ve İmamoğlu” ikilisinin Cumhurbaşkanı adayı yapılmayacağını defalarca söylediği halde Meral Akşener CHP’nin iç işlerine müdahale ederek, sayesinde siyasette var olmayı sürdürdüğü CHP’ye hem saygısızlık, hem de nankörlük etmektedir.

Kılıçdaroğlu: İmamoğlu aday olsun istemiyor. Akşener: Kılıçdaroğlu aday olsun istemiyor. HDP: Mansur Yavaş aday olsun istemiyor. İmamoğlu: Kendinden başka hiç kimse aday olsun istemiyor.

Kılıçdaroğlu: Baykal’ı sattı. Akşener: Bahçeli’yi sattı. Davutoğlu: Davayı sattı. Babacan: Erdoğan’ı sattı. Karamollaoğlu: Milli Görüşü sattı. Ümit Özdağ: Akşener’i sattı. Fetulla Gülen: Türkiye’yi sattı. Akşener 6’lı masayı sattı. Satan satana…

Meral Akşener: 1999 yılında Tansu Çiller’i yarı yolda  bırakıp Köksal Toptan’ı destekledi. 2002 yılında Ak Parti’yi yarı yolda bıraktı. 2015 yılında Devlet Bahçeli’yi yarı yolda bıraktı. 2023 yılında Kılıçdaroğlu’nu da yarı yolda bıraktı.

Meral Akşener ve avaneleri MHP üzerinde operasyon yaparken, Halk Tv iştahla MHP’den istifaları manşet manşet sunuyordu. Şimdi besledikleri kendilerini satınca İP’ten gelen istifaları öfkeyle ve iştahla manşetlerine taşıyorlar. Kumarbazların kumar masası devrildi!

CHP içi boş slogandan ibarettir: Çare Sarıgül dediler, olmadı. Gandhi Kemal dediler, tutmadı. Ekmek için Ekmeleddin dediler, yan yattı. Türkiye deyince Muharrem İnce dediler, takla attı. Her şey çok güzel olacak İmamoğlu her yerde battı.

Altılı masayı Meral fayının üstüne kurmuşlar fay kırıldı 6’sıda güçük altında kaldı. Ekipler enkazın altında canlı varmı diye bakıyor! Bu aradada ABD’den hassas burunlu köpekler yola çıkmış geliyor…

Meral Akşener son iki aydır Kemal Kılıçdaroğlu’na âdeta Çin işkencesi yapmaktadır.  Meral Akşener kendisinin sevmediği Mansur Yavaş, kendisinin çok sevdiği Ekrem İmamoğlu üzerinden Kemal Kılıçdaroğlu’nu çok zavallı bir hâle düşürmüştür.

Kişisel ve siyasi menfaatleri için yan yana gelenlerin, aynı sebepler için birbirini satması şaşırtıcı olmayacaktır. Umarım bu masada Kemal Kılıçdaroğlu acınacak bir hâle düşer…

Kılıçdaroğlu’nun hibesiyle parti kuran, meclise giren bir parti bugün onu CHP’li Belediye Başkanlarıyla eziyor. İki çapsız belediye başkanı karşısında “Sen bir hiçsin”noktasına getiriyorlar. Kılıçdaroğlu bu muameleyi hak ediyor mu? Fazlasını da hak ediyor.

%9’luk oy oranı olan bir parti, iki çapsız CHP Belediye Başkanıyla %25 oy potansiyelinde olan CHP’nin Genel Başkanını eziyor. İki çapsızı överek, “Sen bunlar karşısında daha çapsızsın” propagandası yapıyorlar. 6+HDP masa bundan böyle yok hükmündedir.” görüşlerine yer verdi.

Atalar ne güzel söylemiş “Ne ekersen onu biçersin” diye… Kemal Kılıçdaroğlu da şimdi ektiğini biçiyor. Nedir o ektiği? Biliyorsunuz sinsi olmayı başaran, kurnaz olmaya siyasi aklı yetmeyen Kılıçdaroğlu, 1 Kasım 2015 seçimleri sonrası FETÖ’nün MHP’yi ele geçirme operasyonlarında MHP içinde kullanılan tiplerin hepsine sahip çıkmıştı.

Meral Akşener MHP’de operasyon figüranlığı yaparken destek veren Kemal Kılıçdaroğlu şimdi CHP’de operasyon yiyor.

Akşener’in temel özelliği kendine kim sahip çıktıysa onu hançerlemektir. Siyasi sicili ortadadır. Hedefinde şimdi Kılıçdaroğlu vardır. Bakalım onunla ilgili yeni tezgâhlar deneyecek mi? Akrep doğasına uygun davranmaktadır. Kimse şaşırmasın.

Bu saatten sonra olacakları Kemal Kılıçdaroğlu düşünmelidir. Beslediği kargalar gözünü oyacaktır. Bu 6’lı masa bu gidişle 2023 seçimlerini görmeden paramparça olmuştur.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığını kabul etmeyen Meral Akşener masayı terk etti. Akşener’in bu hamlesi sonrası partisinde istifa rüzgarları esmeye başladı. Altılı Masa Yıkıldı, Kemal Kılıçtaroğlu, Zillet İttifakı altında kaldı!

MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli diyor ki: “Unutmayınız bir kere satan yine satar. Vefasızlık imansızlıktır, ihanete iltifat ve ihtiramdır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: