Tuğçe ve Mehmet Doğan kardeşlerimize ömür boyu mutluluklar
![](https://i0.wp.com/sinirotesigazetesi.org/wp-content/uploads/2023/10/mehmet-dogan.png?fit=640%2C626&ssl=1)
Tuğçe ve Mehmet Doğan kardeşlerimize ömür boyu mutluluklar
![](https://i0.wp.com/sinirotesigazetesi.org/wp-content/uploads/2023/10/mehmet-dogan.png?resize=300%2C294&ssl=1)
Tülay & Mehmet Çamlıyol ile Semra & geçmiş dönem MHP Edirne İl Başkanlarından Muzaffer Doğan’ın evlatları Tuğçe ve Mehmet kardeşlerimizi içtenlikle tebrik ediyor, birlikteliklerinin sağlık ve huzur içerisinde, sonsuza dek sürdürerek yaşamalarını diliyoruz.
Selma & Cengiz Gültekin
Sınır Ötesi Gazetesi sitesinden daha fazla şey keşfedin
Subscribe to get the latest posts sent to your email.